Tüm dizilerinizi tükettiniz ve izleyecek yeni bir şeyler mi arıyorsunuz? 2017 ilk aydan itibaren yepyeni dizileri hayatımıza kattı ve katmaya da devam edecek. “İzlenecekler” listenize almanız gereken diziler için aşağıya doğru devam…

Taboo

Tom Hardy hayranlarını sevindiren, Ridley Scott ve Steven Knight’ın yapımcılığıyla daha başlamadan çok konuşulan dizi, yayınlanan ilk 4 bölümüyle olumlu yorumlar alıyor. James rolündeki Tom Hardy, 10 yıl Afrika’da yaşayıp Londra’ya döndükten sonra babasının ona bıraktığı gizemli bir miras olduğunu görüyor. 1814’te geçen dizi, karanlık atmosferiyle sizi içine çekecek.

The Young Pope

Tarihteki ilk Amerikan Papa’nın hikayesini anlatan The Young Pope, Jude Law ve Diane Keaton’lı güçlü kadrosuyla, sezonun mutlaka izlenmesi gereken dizileri arasında.

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

Neil Patrick Harris’i Count Olaf rolünde görmeye hazır mısınız? Netflix dizisi olarak karşımıza çıkan bu yapım, filminden çok daha farklı ve tabii uzun versiyonuyla bizi bekliyor. Netflix'in başarılı dublaj seçiminin bu dizide öne çıktığını da ekleyelim! 

Big Little Lies

Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Alexander Skarsgard filmde değil, HBO'nun yeni mini dizisinde buluştu! 19 Şubat'ta başlayacak dizi, Madeline ve Celeste, şehre yeni taşınan ve bekar bir anne olan Jane'i kanatları altına alırlar ama onun çevrelerinde yaratacaklarından habersizdirler. Aşk, entrika ve skandallarla dolu bu diziyi merakla bekliyoruz. 

Riverdale

Genç kadrosuyla, küçük bir kasabada yaşanan karanlık ve garip olayları konu alan Riverdale, Archie karakterinin etrafında gelişiyor. 

Santa Clarita Diet

Özlediğimiz Drew Barrymore, bir komediyle ekranlara dönüyor. 10 bölümlük dizi, 3 Şubat'ta başlıyor! 

Legion

Marvel hayranları bu sezon iki farklı diziyle buluşuyor. Bunlardan ilki, Fargo’nun yapımcısı Noah Hawley’den Legion. Başrolde ise Downton Abbey’den tanıyıp sevdiğimiz Dan Stevens çok farklı bir karakteri canlandırıyor. Akıl hastanesine girip çıkan karakterimizi bölümler ilerledikçe farklı bir şekilde göreceğimiz gibi bir his var içimizde. 

Iron First

Marvel’ın diğer dizisi Iron First, 15 yıldır kayıp olan Danny’nin New York’a dönmesiyle başlıyor. Aile şirketine geri dönmek isteyen Danny, ailesiyle görevleri arasında seçim yapmak zorunda olacak gibi görünüyor.