Ünlü çiftler attıkları her adımla konuşuluyorlar ama Sevgililer Günü bahanesiyle, bugün onların ilham veren stillerine odaklanıyoruz. Bu fotoğrafları bir araya getirdiğimizde, aşık çiftlerin stillerinin de birbiriyle çok uyumlu olduğunu gördük.

Aşkta olduğu kadar, stiliyle de yüzde yüz uyum sağlayacak "o" kişiyle tanışmanız dileğiyle... Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun!

 

Alexa Chung & Alexander Skarsgaard

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan bu çift, günlük stillerinde de abartıdan uzak duruyor. Alexander Skaarsgard basic tişört ve skinny ikilisinden vazgeçmiyor. İngiliz moda ikonu Alexa Chung da, küçük maskülen detaylarla birleştirdiği, Jane Birkin'den ilham aldığı tarzını feminen dokunuşlarla tamamlıyor. 

 

 

Adam Levine & Behati Prinsloo

Biri dünyanın en ünlü pop yıldızlarından, diğeri de moda dünyasının en ünlü modellerinden... Bunlar kulağa çok gösterişli gelse de, stilleri aynı şeyleri söylemiyor. Adam Levine dövmeleri ve çekici gülüşünü salaş kesimli jean'ler ve vintage tişörtlerle tamamlıyor. Behati de renkli ve bohem seçimleriyle ona eşlik ediyor. 

 

Veronika Heilbrunner & Justin O'Shea

Onlar sokak modası fotoğrafçılarının yıldız çifti! Harper's Bazaar Almanya'nın stil editörü Veronika ve mytheresa.com'un Buying Director'ı Justin, moda sektöründe çalışmanın verdiği avantajla da stilleriyle bir adım öne çıkıyorlar. Justin'in imzası haline gelen üç parçalı takımları, Veronika'nın eklektik stiliyle birleşiyor.

 

Diane Kruger & Joshua Jackson

Bazen çiftler birbirlerini çok olumlu yönde etkileyebiliyor. Bu çifte baktığımızda, Joshua Jackson'a Diane Kruger'ın elinin değdiği ilk bakışta belli oluyor. Kırmızı halıda göz kamaştıran seçimleriyle en beğendiğimiz isimlerden biri olan Kruger, Joshua Jackson'ın hem günlük hayatındaki hem de kırmızı halıdaki seçimlerinde büyük pay sahibi. 

 

Kate Bosworth & Michael Polish

Her sene Coachella'nın değişilmez isimlerinden biri olan ve festival stiliyle ilham veren Kate Bosworth, en az kendisi kadar görünümüne önem veren Michael Polish'e 2013 yılında "Evet!" demişti. Bu mutlu evliliğin ardında uyumlu bir gardırop olduğu kesin!

 

Jamie Hince & Kate Moss

Bir başka rockstar ve model ikilisi... Onların moda dünyasındaki yeri ayrı tabii ama görünen o ki bu formül her zaman işe yarıyor! Skinny jean stilinin bayrak taşıyıcısı olan Kate Moss, tipik İngiliz tavrını rock havasıyla buluşturan Jamie Hince'la her zaman süper görünüyor.

 

Twin Shadow & Zoe Kravitz

Lenny Kravitz ve Lisa Bonet'in kızı olan Zoe, güzelliği kadar stilini de anne-babasından almış görünüyor. Uzun saçları, minimalist makyajı ve bohem - rock chic karışımı tarzıyla, müzisyen sevgilisiyle çok benzeşiyorlar. Sahne adı Twin Shadow'la tanıdığımız George Lewis Jr. biraz Lenny Kravitz'i andırmıyor mu sizce de?

 

Justin Timberlake & Jessica Biel

Casual stili ve kırmızı halıdaki jilet gibi görünümleri arasında gidip gelen Justin Timberlake, bu işi gerçekten önemsiyor. Turne kıyafetleri için tasarımcılarla anlaşan ve hatta geçmişte bir moda markası bile kuran Timberlake, stiliyle Jessica Biel'den bir adım öne çıkıyor bile diyebiliriz. Ama bu fotoğrafa bakınca uyumsuz olduklarını söyleyebilir misiniz? Asla!

 

Keira Knightley & James Righton

Büyük modaevlerinin bağrına bastığı, Karl Lagerfeld'in gözdelerinden biri olan Keira Knightley, filmlerdeki başarılı performansını günlük stilline de taşıyan isimlerden biri ve o da bir rock yıldızıyla evli. Klaxons'ın co-vokali ve keyboard'undaki isim James Righton'la stillerinin de uyuştuğunu söylemek hiç zor değil.

 

Andrew Garfield & Emma Stone

Bu çift hala birlikte mi bilemiyoruz... Ayrıldıkları haberleri çıktıktan bir süre sonra tekrar birlikte olduklarını duymuştuk ama biz de paparazzilerin yalancısıyız. Emma Stone'un minimalist tarzıyla birebir uyum içerisinde olan Andrew Garfield'ı hep bir arada görmek istiyoruz, ayrıysalar bile yakın zamanda barışmalarını diliyoruz.

 

Chiara Ferragni & Andrew Arthur

Moda dünyasının en başarılı blogger'lardan olan Chiara nam-ı diğer Blonde Salad'ın birçok çekiminin arkasında olan fotoğrafçı sevgilisi Andrew da, en az onun kadar dikkat çekiyor. İşi gereği rahat olmayı seven Andrew, Chiara'nın renkli stilini koyu renklerin ağırlıklık olduğu edgy stiliyle tamamlayarak denge yaratıyor. 

 

Bonus <3

Jamie Dornan & Amelia Warner

Bu çiftimiz de bonus olarak göze ve gönüllere hitap etsin istedik. Modellik geçmişiyle modayla her zaman iç içe olan Jamie'nin eşi Amelia da onun kadar çekici. Kısacık pixie saçlarıyla hafif maskülen tarzını minimalist bir stille birleştiren Amelia, kesinlikle Jamie'nin gölgesinde kalmıyor ve birlikteyken harika görünüyorlar.